MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 barfe despre celebritati

In jos 
+4
mari_25ro - mariana
alina diana
ely-lenuta
mama4you - Simona
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorMesaj
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Aug 26, 2008 11:27 pm

barfe despre celebritati - Pagina 15 Poza_a11
va place cuplul Maruta?
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Oct 14, 2008 9:56 am

bravo Ely!
mie imi place mult de ei..
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Mar Oct 14, 2008 9:57 am

"Promit sa nu mai ies niciodata cu Moni"

Trezit din euforia distractiei nocturne, fostul iubit al Annei Lesko a realizat ca escapada "pur amicala" pe care a avut-o cu sotia lui Irinel Columbeanu si doua prietene ale sale a fost o greseala. Moreanu ne-a declarat ca, desi seara a fost una intre prieteni, intelege faptul ca orgoliul miliardarului ar putea fi ranit de intreaga situatie.
Escapada Monicai Columbeanu de sambata seara se lasa cu regrete. Companionul ei din acea noapte, un cuceritor notoriu din lumea mondena autohtona, Liviu Moreanu, considera ca a gresit atunci cand a petrecut alaturi de sotia lui Irinel Columbeanu pana duminica dimineata la 08.30.
Se pare ca rechizitoriul de constiinta a fost unul atat de dur pentru Liviu, fostul iubit al Annei Lesko, incat acesta ne-a anuntat ca nu va mai iesi niciodata cu Monica in oras. "A fost prima data cand am iesit cu ea si, cu siguranta, va fi si pentru ultima oara", ne-a declarat acesta. Desi ne-a precizat ca distractia de sambata noaptea, surprinsa in anumite etape ale ei de paparazzii Cancan, a fost una amicala, Moreanu a inteles ca situatia l-ar putea rani pe miliardarul de la Izvorani in amorul propriu. "Nu a fost o intalnire amoroasa, ci o distractie intre prieteni. Cele doua fete sunt prietene de-ale mele, iar pe Monica am cunoscut-o in seara aceea. Se pare ca se stie de ceva vreme cu Diana, fata blonda, pe care eu o cunosc de patru ani. Am dansat intr-adevar, dar nu cu ea, ci pe langa ea. Este o persoana ok, dar nu este genul meu fizic, vorbind", ne-a marturisit cu sinceritate Liviu.

"Am baut sampanie pana dimineata"

Playboy-ul a precizat, de asemenea, ca ideea de a parasi la ora 05.00 clubul Fratelli, unde se distrasera pana atunci, a fost a celor trei fete. "Ele au vrut la restaurant, pentru ca le era foame. Si le-am dus la restaurantul meu (n.r. - Moreanu este patronul unui local cu specific argentinian), unde
le-am servit friptura de vita cu cartofi prajiti ca mergeau cu sampanie. Oricum am baut sampanie pana dimineata. Nu stiu cum a trecut timpul (n.r - adica trei ore si jumatate)", ne-a spus el, razand.

"Nu iau droguri, imi e frica si de aspirina"

Legat de faptul ca ar fi apelat in acea seara la un dealer de droguri pentru a spori buna dispozitie, Liviu Moreanu a dezmintit vehement informatia. "Nu iau droguri, imi e frica si de aspirina", ne-a declarat el.

"Ii cer scuze domnului Columbeanu"

A doua zi, Moreanu a realizat insa ca situatia este usor delicata, mai ales in ceea ce il priveste pe Irinel Columbeanu. "Imi dau seama ca nu a fost o idee buna si ca se poate interpreta. De aceea ii cer scuze domnului Columbeanu", ne-a marturisit Liviu.

(C.C.)



"Este o persoana OK, dar nu este genul meu, fizic vorbind"

Liviu Moreanu
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Sam Oct 18, 2008 1:11 am

bravo thanks
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Vin Oct 31, 2008 7:03 pm

lol! kisses
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1Mier Feb 04, 2009 6:37 pm

ȘOC: Daniela Gyorfi s-a despărțit de George Tal

După o relație care a durat mai bine de doi ani, George Tal și Daniela Györfi au decis, ieri, să se despartă și să-și vadă fiecare mai departe de viața lui.

Chiar dacă păreau un cuplu solid, faptul că Daniela a pierdut sarcina, fiind hărțuită totodată de fosta amantă a iubitului său, toate acestea au afectat în mod negativ povestea lor de dragoste, iar sentimentele dintre cei doi au început să se răcească.

“Nu vreau să se creadă că George m-a înșelat sau alte chestii de genul ăsta. Nici măcar nu ne-am certat. Acum suferim amândoi, însă o să ne revenim. George o să fie în continuare impresarul meu pentru că facem o echipă grozavă. Mai mult, o perioadă, până își va găsi unde să se mute, el va locui în continuare la mine”, a explicat Daniela motivele rupturii, în emisiunea “Acces Direct”, de la Antena 1. La rândul lui, George Tal a mărturisit că nu a existat o ceartă între ei, ci pur și simplu, relația lor se transformase într-una de prietenie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





barfe despre celebritati - Pagina 15 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 15 Icon_minitime1

Sus In jos
 
barfe despre celebritati
Sus 
Pagina 15 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 9 ... 13, 14, 15
 Subiecte similare
-
» despre bone!
» Despre bicarbonat!
» despre alaptat
» Despre ingerii pazitori
» hai sa vorbim despre familie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Clubul mamicilor :: Ceaiul de la ora 17.00-
Mergi direct la: