MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Prietenia dintre un barbat si o femeie!

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mier Iul 09, 2008 4:15 pm

De cand ma stiu m-am inteles mai bine cu barbatii decat cu femeile..am un dar din a ma face prietena cu barbatii..cu prietenii sotului meu...sunt mai directi,mai sinceri..intotdeauna si iubitii mei mi-au devenit prieteni intr-un final...

e drept..

este frumoasă prietenia dintre un barbat și o femeie,și poate rămâne așa,adică doar prietenie,însă...părerea mea că până la un punct.Pot interveni sentimentele atât din partea femeii cât și a bărbatului,nu se poate ca la nici unul să nu-i fugă mintea macar o data la altceva decât la relația platonică pe care se presupune că o au.

insa..

Prietenia dintre un bărbat și o femeie este foarte frumoasă și poate dura ani de zile.....dar până la un moment dat. Atunci când cei doi prieteni își mărturisesc dragostea pe care o nutresc unul față de celălalt de ceva timp. Astfel,prietenia lor se poate transforma într-o poveste frumoasă de dragoste sau..... se poate spulbera.Eu pot spune k sunt o fericită întrucât știu ce înseamnă o astfel de prietenie și crede-mă că este extraordinar să poți comunica deschis cu o persoană de sex opus și să ști k ai un astfel de prieten. Sincersă să fiu am constat că bărbații nu sunt atât de perverși precum femeile atunci când îți sunt prieteni. Am dreptate sau nu?

voi ce credeti?
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Joi Iul 10, 2008 4:21 pm

prietenia dintre un barbat si o femeie......hmmmmm...depinde de care e....
una simpla....una cu urmari.....una de dragoste.....
eu cred ca mereu barbatii si femeile s-au inteles bine.....eu de ex.am avut prieeni mai multi barbati(baieti) decat fete....fetele erau invidioase,vb pe la spate,in schimb barbatii nu....si asa a fost de cand eram mica....eu de la cativa ani ma jucam numai cu baieti cu masini cu nisip cu ce mai era....nu cu fete cu papusi cu ce trebuia o fata sa faca....si am tinut-o tot asa....in adolescenta eram intr0un grup de 10 baieti si era asa de bine....ca toti ma ocroteau,ma luau peste tot,imi facea cinste....ce bine era.....
noi femeile intre noi nu putem avea o relatie asa stransa cum o au barbatii intre ei...noi suntem geloase...chiar daca nu vrem,noi comentam mult,noi ne punem problema inanite...noi gandim mult...ei in schimb nu....si se inteleg mai bine ca noi....relatiile lor sunt mai puternice decat ale nopstre femeilor....
si multe fete/femei...au prieteni mai mult barbati..pt ca se simt mai bine.....
eu una asa ma simt...mai in largul meu cu ei decat cu ele....nu spun ca acum nu vreau sa am nici o prietena....dar de multe ori partea masculina a sarit mai repede in ajutor decat a facut o prietena....asa ca.....drept urmare..cu ei ne intelegem cel mai bine...si ei conduc detasat....
relaita de prietenie dintre un barbat si o femeie....care se transforma in dragoste....aici...e altceva....daca inainte au fost simpli prieteni si apoi au ajuns sa se iubeasca.....e f bine...pt ca se cunosc bine,se stiu,au prieteni comuni,au hobbiuri comune....nu se plictisesc unu cu altul...e o relatie care sigur rezista in timp....
prietenia sincera indiferent pana la urma ca e intre 2 pers de acelasi sex sau de sex opus e frumoasa...daca e sincera...si daca toata lumea e ksi gata sa sara in ajutorul celuilalt....nu doar material ci si fizic sau spiritual.....ca o vb buna face mai mult ca orice....si un cuvant bine spus la timpul potrivit face totul.....
va pup..... kisses
Sus In jos
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Joi Iul 10, 2008 7:56 pm

aveti dreptate.
si eu m-am inteles bine si cu baietii.
nu mi-am facut multe confesiuni cu ei dar nici cu fetele.
da,intr-adevar femeile sunt mai invidioase decat barbatii!
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 11:03 am

noi eram ca fratii...si chiar asa ma prezentau..."sora mea"fiecare.....si stiam multe uni despre altii...ce chefuri faceam....ce bine era....ce ii mai ajutam la agatat..... dinti ....offf....ce dor imi e de perioada aia...fara griji fara probleme....
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 6:11 pm

asa am fost si eu baietoasa de mica..si cred ca de acolo mi se trage si independenta..curajul si nebunia de acum..d-aia imi place sa mesteresc..ptr ca am fost mereu ca un baiat...sunt autoritara ca un barbat..imi place sa fiu seful........am jucat fotbal la greu la viata mea...am fost pritena cu baietii si asa era de bine..ei sunt mai uniti,asa cum zicea si alina,nu sunt gelosi..e marfa pe toate drumurile..nu se tem ca vor fi paratiti...si asa mai departe..ei au mereu timp sa se intalneasca la o bere...si apreciaza mai mult prietenia unei femei ..atunci cand au parte de ea!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 6:48 pm

chestia cu intalnitul la o bere asa este!
si e stiuta de cand lumea.
noi avem alte preocupari din pacate!
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Vin Iul 11, 2008 11:18 pm

Aveti mare dreptate fetelor...de aceeasi parere sunt si eu...dar din pacate,odata maritata prietenia cu un barbat nu mai este posibila...se crede altceva... lacrimi
Sus In jos
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 12:52 am

poate fi prietenie dar pana la anumita limita!
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 9:35 am

bravo simona

ilona.....nu stiu daca sunt neaparat de acord cu tine....intradevar e mai greu dupa casatorie sa mentii relatia de prietenie cu sexul opus....insa....nu imposibil....depinde si persoana care o ai alaturi,increderea care o are ....daca te iubeste te accepta cu tot cu prieteni...nu poate sa mai fie ca inainte cu intalniri dese si iesiri...dar....se poate mentine...cu vizite cu iesiri la un suc....nu stiu....asta e parerea mea....nimic nu e imposibil daca iti doresti cu adevarat.....
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 5:25 pm

Asa-i AlinaS!!!!!!!
Dar mai e o prbl care oricat nu ai baga-o in seama,te macina...gura lumii...dak te vede la o terasa sau pur si simplu,te vede discutand cu un barbat se crede altceva si se barfeste la greu...cum gura lumii nu o astupa decat pamantul,te lasi la mana ta.....
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:06 pm

Prietenia dintre un barbat si o femeie, misiune imposibila?
publicat pe 27 Iunie 2008

“Ceea ce face ca prieteniile sa fie trainice si le sporeste farmacul este un sentiment care iubirii lipseste: siguranta”, spunea Balzac, facand o diferentiere intre cele mai nobile sentimente umane. Oare? Oare in cazul prieteniei dintre un barbat si o femeie putem vorbi de existenta aceluiasi sentiment de siguranta? Cine ne garanteaza ca la un moment dat linia subtire dintre prietenia platonica si atractia inevitabila dintre sexe nu va fi incalcata? Si ca dincolo de declaratiile de fidelitate si prietenie la un moment dat nu se infiripa si o speranta (marturisita sau nu) a unuia dintre cei doi pentru mai mult? In ziua de astazi, oamenii sunt foarte deschisi comunicarii. Interactiunea dintre barbati si femei la locul de munca si chiar in viata de zi este una foarte activa. Relatiile de prietenie valoreaza enorm atat in viata personala cat si in cea profesionala. Fara dragoste viata nu ar mai avea niciun sens, insa fara prietenie viata in sine nu ar fi posibila.

Daca ar fi sa ma rezum la propria experienta, as spune ca o prietenie adevarata intre un barbat si o femeie nu este posibila fara interventia anumitor tensiuni legate de diferentele de gen. Da, am avut si am prieteni barbati. Da, cu unul dintre ei m-am inteles extraordinar de bine. Prima noastra intalnire a debutat cu o calda strangere de mana. Incetul cu incetul, au urmat conversatii spontane, fara un subiect anume, conversatii care se finalizau in ore nesfarsite petrecute impreuna.

Da, discutam despre nimic si despre toate, desfacem firele in patru, analizam la rece, tragem linii, scadem si adunam impreuna greutatile vietii, faceam bilantul evenimentelor petrecute in viata noastra, barfeam, ne amuzam si simteam bine unul in compania celuilalt. Si da, credeam ca relatia noastra va rezista gurilor rele, suspiciunilor si comentariilor malitioase. Momentul in care am aflat ca prietenul meu nutrea si alte gen de sentimente fata de mine a coincis cu declinul prieteniei noastre. Tentativa de dragoste a esuat. Ulterior, am incercat amandoi sa readucem prietenia la stadiul sau incipient. Cum poti insa sa insanatosesti o prietenie care in secret aspira sa fie dragoste?

Imparteam si bune si rele. Si succesul, si bucuria, si necazul, si tristetea. Da, nu de putine ori am preferat sa apelez la sfatul lui decat la al celei mai bune prietene ale mele. Intr-o prietenie cu o persoana de sex opus, femeia primeste raspunsuri si perspective dintr-un punct de vedere diferit. O alta perceptie... Barbatul la randul sau are nevoie de o viziune feminina asupra lucrurilor. Femeile au o inteligenta emotionala mai dezvoltata decat a barbatilor. Barbatii sunt mai practici decat femeile. Impreuna, se completeaza...
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:07 pm

Legatura de prietenie dintre un barbat si o femeie traverseaza mai multe nivele. De la o prietenie superficiala se trece la un anumit grad de intimitate si confort sentimental care pericliteaza prietenia sincera. Se ajunge in punctul in care la situatia in care pe masa rotunda a prieteniei sunt servite sentimente amalgamate si confuze. Intre cei doi prieteni se nasc sentimente de admiratie, toleranta, acceptare, afirmare si incurajare reciproca. Prietenia ne ofera ceea ce ne este refuzat in relatia cu partenerul de viata. Putem aborda o serie de subiecte “tabu” pe care, din diverse motive, nu le putem dezvalui intotdeauna partenerului nostru de viata

De asemenea, mai exista o categorie de persoane, atat barbati cat si femei, care sunt de parere ca relatiile de amicitie dintre cele doua sexe sunt posibile. Experienta de viata, maturitatea, longevitatea relatiei de prietenie, nivelul de intimitate la care s-a ajuns, varsta, toate acestea delimiteaza prietenia de dragoste. Daca esti suficient de matur, stii cand sa te opresti si sa nu impingi lucrurile prea departe, imi spunea o prietena. Chiar si atunci cand unul incerca sa depaseasca bariera impusa de prietenie, prin comunicare se poate pastra relatia anterioara de prietenie, dar impunandu-se anumite limite. Insa iarasi ma intreb: oare? Oare putem vorbi de prietenie adevarata in contextul restrictiilor si al eventualelor regrete?
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:12 pm

Prietenia dintre un barbat si o femeie duce inevitabil la sex?
publicat pe 24 Septembrie 2007

Despre relatia de prietenie intre un barbat si o femeie se discuta mult, se emit multe teorii si se exprima si mai multe puncte de vedere. Majoritatea pot fi impartite in doua mari categorii. Pe de o parte ii avem pe cei care cred ca asa ceva este posibil, si pe alta parte exista cei care cred ca aceasta nu este posibila fara sa duca inevitabil la dezvoltarea altei laturi, cea sexuala.

Cei care sustin ca relatia de prietenie poate exista intre un barbat si o femeie mereu vor aduce argumentul unei foarte bune intelegeri si comunicari. De asemenea, ei sustin ca sunt anumite lucruri pe care le poti spune mai usor unei persoane de sex feminin decat prietenilor cu care bei bere seara. Si ei sunt un sprijin, insa nu pot da sfaturi la fel de competente in probleme care au nevoie de “a woman's touch”. O femeie, de asemenea, iti va fi mereu alaturi cand vei avea nevoie de ea.

Dar este bine sa ai vedere cateva lucruri: de cele mai multe ori, daca ai o relatie de prietenie cu o femeie, este posibil ca aceasta sa fie interpretata gresit de cei din jur. Chiar daca partenera ta nu este geloasa, nu i-ar fi indiferent un apel la ora 02:00 de la cea mai buna prietena a ta, care te anunta ca a ramas fara benzina, de exemplu. De asemenea trebuie sa te gandesti si la relatia in care ea este implicata. Poate ca si in cuplul ei ar dauna anumite lucruri pe care tu le faci doar din prietenie, dar care ar putea fi interpretate gresit.

Cel mai important lucru intr-o astfel de relatie este sa nu te implici foarte mult sentimental. Este bine chiar recomandat sa te atasezi ca de un prieten, insa trebuie sa ai grija ca lucrurile sa nu evolueze la nivel fizic, pentru ca atunci totul este pierdut.

Cei care argumenteaza contra acestui tip de relatie sustin ca intotdeuna vei dori mai mult atunci cand iti petreci ceva timp in compania celei pe care o consideri o foarte buna prietena, lucru care nu este intotdeauna gresit. De foarte multi ori tentatia e mare si vei vrea sa ai mai mult decat simpla ei prietenie. Insa de cele mai mule ori femeile inteleg printr-o relatie de prietenie doar atat... Si desi s-ar putea emite prin metode subtile ca poate fi vorba de mai mult, s-ar putea ca semnalele sa nu trebuiasca interpretate. Chiar daca te ia tot timpul in brate sau chiar te tine de mana uneori, este posibil sa fie doar o forma de manifestare a sigurantei pe care i-o inspira prezenta ta.

Chiar daca unii sunt pro si altii sunt contra ideii, nu se va putea spune niciodata cu certitudine ca acest tip de relatie de prietenie poate exista intre sexe. Oricum, un lucru este sigur: in multe cazuri lucrurile degenereaza si duc inevitabil la sex. Si totusi am intalnit si cazuri in care legatura platonica a fost preludiul pentru o relatie stabila de cuplu.


Articol de Vlad
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Sam Iul 12, 2008 6:13 pm

Din intamplare am gasit aceste articole si spun exact ce am vrut eu sa spun....
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Dum Iul 13, 2008 12:10 pm

bravo ilona! ti-as spus foarte bine punctul de vedere!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Lun Iul 14, 2008 12:27 pm

bravo bravo ilona....e foarte adv...si foarte bine spus....
sti cu ce nu sunt de acord?cu gura lumii.......pai nu trebuie sa-ti pese de ea....pe mine chiar nu ma intereseaza ce zice unu si altu....sincer,nu am nici o treaba cu lumea.....
pacat ca nu sunt toti ca mine.....ca pana la urma nu traim cu lumea si nu lumea stie ce e bine si ce nu in viata noastra...e usor sa judeci fara sa sti;e simplu sa-ti faci pareri gresite....insa nu e corect ....dar asa suntem noi oamenii...judecam fara sa stim....
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Lun Iul 14, 2008 12:28 pm

asa este..daca te iei dupa lume...ajungi sa nu mai faci nimic in viata..intotdeauna vor fii pareri contradictorii indiferent ce ai face!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Lun Iul 14, 2008 12:30 pm

normal......
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Lun Iul 14, 2008 12:32 pm

asta este..mai bine fiecare cu viata lui!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Lun Aug 11, 2008 3:05 pm

nu sunt 2 oameni la fel...parerile cum ar putea fi?
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mar Aug 12, 2008 11:29 am

gura lumii ...nimeni nu o poate acoperi ..........e o vorba din batrani! lol!
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mar Aug 12, 2008 12:19 pm

asa e.....dar daca traiesti dupa lume....rau ajungi...
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mar Aug 12, 2008 1:13 pm

nu poti trai dupa placul fiecaruia!......innebunesti! lol!
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mar Aug 12, 2008 1:45 pm

NORMAL....
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1Mar Aug 12, 2008 2:04 pm

eu am o vorba.........ascult ce zici si fac cum vreau! e lege pentru mine
Sus In jos
Continut sponsorizat





Prietenia dintre un barbat si o femeie! Empty
MesajSubiect: Re: Prietenia dintre un barbat si o femeie!   Prietenia dintre un barbat si o femeie! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Prietenia dintre un barbat si o femeie!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Responsabilitatea de a fi femeie
» Gandurile unui barbat
» CE-SI DORESC FEMEILE DE LA UN BARBAT???????
» 50 motive pentru care ti-ai dori sa fii barbat!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Clubul mamicilor :: Intre noi femeile........-
Mergi direct la: