MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce te-a intristat azi?

In jos 
+3
mari_25ro - mariana
AlinaStoichiciu
ely-lenuta
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul
AutorMesaj
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 22, 2008 1:51 pm

regret Alina thank's ...acum trece timpul ia sa vezi... kisses
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 22, 2008 3:35 pm

trece....da si eu toata saptamana fara el.....si cu soacra-mea acasa.....macar nu stam singuri.... dinti

kisses kisses
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 22, 2008 10:02 pm

te cred Alina...insa Dumnezeu iti da putere si rabdare pentru toate kisses
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 22, 2008 10:08 pm

da da
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 11:34 am

astazi sunt f f trista...m-a sunat none...si mi-a zis ca nu ajunge nici diseara acasa...ci maine seara......asta e culmea....nu mai pot...imi vine sa plang tot timpul..sa urlu...sa stang pe cineva de gat....ziceti si voi.....asta e casnicie?vine sambata seara si pleaca duminica seara....nu mai vb,nu mai plecam si noi pe la prieteni nu mai facem nimic.....
asta pt ca ziceam ca merge mai bine.....dar chiar o sa ma gandesc serios ...iar....la divort....nu se poate trai in felul asta.....macar nu vine cu bani multi acasa.....sa se simta ceva....sa stiu de ce sta plecat atata.....voi ce-ati face in locul meu?sunt eu exagerata sau ce?
lacrimi lacrimi lacrimi
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 1:44 pm

Alina imi pare rau...si sincer stiu cum te simti...de multe ori m-am gandit si eu la divort...k ...e simplu de facut asta...si apoi...ce facem...cel putin la mine...sunt furioasa...dar cand ma gandesc mai bine...sincer il iubesc si cred ca mi-ar fi dor de el...cred ca ai inteles ideea...toata treaba e sa discutati serios..si sa hotarati daca e bun serviciul sau nu...sa-l intrebi dc ii place sa fie asa mult timp plecat de langa Eric si de langa tine si vezi cum reactioneaza...nu intotdeauna banii sunt cei mai importanti...s-o gasi el si un servici in Ploiesti...chit ca nu ar fi atat de multi bani....eu iti doresc tot binele din lume si pana la urma sa iei decizia cea mai buna pentru tine si pentru Eric...sincer cand am scris am oftat de n ori...stiu cum e... pupat pupat pupat
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 2:01 pm

da...e f greu.... thanks kisses
am vb cu el la telefon si mi-a zis ca mie nu mi-a convenit nici un serviciu pe care l-a avut.....pai daca a avut numai proaste.?cum sa-mi convina?//// uimit
dar asta e chiar culmea.....una a vorbit cand s-a angajat si una face acum....pai nu a fost vorba ca sta atata plecat....trebuia sa plece noaptea si sa vina ziua acasa....de unde?el pleaca duminica si mai nou vine samabat seara....ma gandesc si la eric....mereu ma intreaba de tac-su....ii e dor de el...ca na...era obisnuit sa mai stea si acasa...unde lucra inainte lua bani mai putini si statea acasa mai mult.....dar eu nu sunt de acord cu plecatul asta atat de mult....dar nu il intereseaza pararea mea...asa ca......
cel mai rau ma infurie ca maine trebuia sa ne ducem la un botez si.....eu nu ma duc singura si picam naspa....ii anunti cu o zi inainte ca nu te mai duci...e urat...offffff......as tipa si as arunca totul pe aici...poate ma mai calmez... dinti
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 2:16 pm

din pacate cu copii e cel mai greu in situatii din astea...botezul e in oras alina,nu?
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 2:40 pm

da....in oras....insa nu ma duc singura iti dai seama.....cred ca o sa le dam niste bani duminica si gata.....
aaaaa....am uitat sa zic ca mai sunt trista si din cauza lui eric....il dor gingiile in ambele parit jos...cred ca-i dau maselele.....si vrea la dr.....eu ma gandesc acum o fi normal la varsta asta?deci primul rand de masele le are....ii dau nurofen pt durere.....voi mai stiti ceva?
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 2:52 pm

Alina...cu maselutele nu ma pricep...un control la dr nu strica nimanui...dar ai grija cand il duci sa nu ia vre-o alta boala,mai bine il duci la sfarsit de program...sau poti da si un telefon si vezi daca e nevoie sa mergi pana acolo..si cu nurofenul...vezi sa-l mai alternezi si cu altceva...ca nu e bun in cantitati prea mari.... kisses kisses
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 4:21 pm

si pe mine ma enerveaza serviciul sotului...au o situatie delicata acolo ...mai si daca nu-i suprasolicita...vine acasa la 6 terminat...de exemplu aseara l-am lasat sa-l adoarma pe mihai in sufragerie ...si la un moment dat a venit mihai usurel in dormitor...."tati nani"...mi-a picat fata...si azi am aflat ca trebuie sa mearga si maine la servici...macar pana la 12 dinti dinti ...care cred ca va fi 2-3...deci adio sambata..duminica va fi obosit...super tare...
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:04 pm

da mari...dar macar e seara acasa.....al meu odata pe sapt.....si atunci doarme bustean iti dai seama>>.....pai ....viata e asta?
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:06 pm

asa e Alina e greu...tocmai de-aia discuta cu el si vezi ce zice... kisses
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:08 pm

zice pe naiba.....pai nici sa vb nu avem timp...il ia fi-miu in primire...la joaca...si nu=l mai lasa....saracul copil,il inteleg ca e dornic si eu sa stea cu tac-su.....si uite asa noi nu mai vb.....in pat seara adoarme si eu fac criza de nervi...degeaba,ca nu rezolv nimic.....asta e viata mea de kk....dar ma razbun si eu...cheltuind bani.... dinti ....pai.....macar sa stiu o treaba.....
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:18 pm

lol! lol! asa fac si eu...daca el nu-i acasa...dai cu cumparaturile..dar sunt nitel fraiera ca ii iau numai lui Mihai...si rar mie...
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:19 pm

eeee....si eu iau mai multe pt eric.....dar si mie...si lui none....
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:24 pm

stii ce i-am zis lui adi aseara...ca sefa-su ar trebui sa le dea si cate o femeie lol! lol! ...ca sa vada si ei cum e sa ai o femeie odihnit...ca acasa ajunge ca o leguma
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:26 pm

ras ras tare.....
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Vin Oct 24, 2008 5:27 pm

lol! lol! dinti dinti
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 29, 2008 7:33 pm

mai aveti probleme fetele?......in legatura cu serviciul sotilor?
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 29, 2008 7:54 pm

da....eu una.....pai ...cam asta o sa fie de acum inainte...mai mult plecat decat acasa....trebuie sa ma obisnuiesc...
eu sunt putin trista pt ca am tot cautat aici pe forum dar nu am gasit....mesajul in care cuscra mea alina-diana imi scria in ce program imi facuse niste poze super......poate mi-a scris pe mess....atunci....voi va mai amintiti?erau unele pt ziua mea....si aletle cu eric...
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Mier Oct 29, 2008 8:25 pm

la mine azi...sotul e in delegatie...situatia la firma unde lucreaza nu e prea roz...asa ca vine obosit...probleme multe...sambata pe la serv...o placere lol! lol!
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Oct 30, 2008 9:31 am

eu am parte numai de necazuri cu puiul asta.....e lovit la ambele manutze....plus k sapt trecuta a fost incizat la fundulet....a facut un abces fesier... lacrimi
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Oct 30, 2008 12:18 pm

regret Ilona...cu copii nu putem sta niciodata linistiti..acum sper ca e mai bine Tony...
Sus In jos
AlinaStoichiciu
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
AlinaStoichiciu


feminin
Numarul mesajelor : 4375
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti - zona nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : asa si asa.
Data de inscriere : 19/03/2008

Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1Joi Oct 30, 2008 12:25 pm

offf...mai fetelor.....nu sunt singura cu probleme....ilona...sanatate multa lui tony...
mary.....stiu cum e....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ce te-a intristat azi?   Ce te-a intristat azi? - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Ce te-a intristat azi?
Sus 
Pagina 5 din 11Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ce te-a intristat azi?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Clubul mamicilor :: Cafeluta de dimineata-
Mergi direct la: