MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 poznele copilului meu!

In jos 
+7
mari_25ro - mariana
alina diana
monici
patibuz - Ileana
Ilona
emasandu
mama4you - Simona
11 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Vin Mar 28, 2008 1:26 pm

nu stiu altii cum sunt............dar eu cand ma uit la seby al meu...........e hai ca m-am gandit si la asta............zii de zi.............strumfii mai fac cate o boacana...............hai sa ne laudam....ca doar avem de unde.....si cu ce..........
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
emasandu
Membru
Membru
emasandu


feminin
Numarul mesajelor : 61
Varsta : 56
Localizare : PLOIESTI
Joburi/Distractii : PREA OCUPATA CU BUBU
Stare de spirit : BUNA
Data de inscriere : 01/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 7:50 pm

la boacane cred ca trebuie sa scriu o carte....care sa aiba 1000 de pagini....
Sus In jos
emasandu
Membru
Membru
emasandu


feminin
Numarul mesajelor : 61
Varsta : 56
Localizare : PLOIESTI
Joburi/Distractii : PREA OCUPATA CU BUBU
Stare de spirit : BUNA
Data de inscriere : 01/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 7:52 pm

nici nu exista zi fara boacane...care mai traznita ca alta...ar trebui sa stau numai aici :rade:
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 11:24 pm

si eu de cand zic ca ajung sa postez mesaj aici........offffffff...........mai face seby o boacana............

cele mai traznite? pai cele mai recente.............ptr ca de restul nu mai vreau sa-mi amintesc...........avea tati o cescuta cu care bea coniac si cafelutza...........se atasase omul de ea..........a rezolvat-o seby............a spart=o sapt asta...........iar mie..........ca doar de.........nu era sa ma sara...........mi-a spart toate castroanele de plastic.........s-a urcat cu picioarele pe ele...........pana au crapat rand pe rand!

face ce face si mai arunca cate ceva la gunoi..........ieri mi-am gasit cartofii si ceapa in gunoi..........sau la toaleta...........suzi.....sau ce pica in mana...........fura de pe masa solnita..........asa ca a trebuit sa mut totul pe sus.............deci vb voastra...........pot sa scriu o carte!

a ...........sa nu uit.........l-am lasat intr-o dimineata singurel.....adik.........l-am dat jos din pat si ptr cinci minute am mai lenevit si eu in pat..........baiatul s-a dus a dat drumul la pc...intai la unitate, apoi la monitor.........si s-a apucat sa instaleze programe..........sa dezinstaleze.............apoi ca si cum nu era suficient.........a furat markerul de pe birou si s-a mazgalit pe fata, usa de la bucatarie.....fotoliul lui..........toate in cateva minute!

si freaca apoi mami..........si curata copilul.........si casa..........offffffff
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 10:28 am

:rade: :rade: :rade:
Sunt tare nazdravani astia mici...eu ieri m-am distrat cu Tonitza k s-a apucat el sa aspire...ce comic era si facea k mine...belea mare...tot imita...sa-l vedeti cum danseaza...pici jos de ras...are mel lui...cand le aude ,rupe stilul cu dansul.
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 12:11 pm

si seby matura...........am fost nevoiti sa-i luam o maturica mica cu faras............iar de dansat..........e reghetoon........
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
patibuz - Ileana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
patibuz - Ileana


feminin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti Nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 21/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 12:34 pm

ras ras
Sunt asa dragalasi, ca nu ai cum sa te superi pe ei... Si boacanele astea, eu va sugerez sa vi le notati pe undeva ca sa nu le uitati... Eu, de ex, ii tin jurnal lui Tudor! Al meu e prea mititel ca sa faca cine stie ce nazbatie... Prostiarele lui sunt simple: a invatat sa scuipe si are o placere deosebita, mai ales ca scoate si sunete odata cu balonasele... Face pipi de cate ori il dezbrac si uda tot ce nimereste (telecomanda, care nu mai merge desi a stat pe calorifer, fatza lui mami, ochelarii lui tati - care erau pe nas!!!), dupa care rade in hohote, cred ca propriul jet il distreaza! se rostogoleste pana ajunge pe marginea patului, de unde se uita in jos si vb pe limba lui: Ho, Ho, Hi.... Si de-astea de bebe mic si dulce...
poznele copilului meu! 11732ajoxp4lpzz
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 12:39 pm

pai uite...le notam aici.mai tarziu le citim si lene amintim de el......si eu am jurnal ptr seby!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 1:05 pm

si eu am jurnal ptr maria unde am scris urmatoarele: bilanturile pe care le faceam cat mergeam la cabinet, adik greutatea si inaltimea, cum au evoluat orele de somn,de cand s-a nascut si pana la un an, cand am inceput diversificarea si cu ce, ce o bucura pe ea cand avea cateva luni, cand a inceput sa zica tata, si mult mai tarziu si mama, cand i-au aparut dintii, ce jocuri ii plac, etc .....sunt o gramada de notite pe care o sa i le citesc cand o sa fie putin mai mare si pe care sper sa o amuze.
Sus In jos
patibuz - Ileana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
patibuz - Ileana


feminin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti Nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 21/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 1:06 pm

bravo bravo
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 1:08 pm

nu-i asa ca va distreaza tare mult tot ceea ce fac copii vostri? cand vezi un omuletz ca stie sa scuipe, cum a zis patibuz, sau ca matura, cum a spus simona,sau ca stie sa se piteasca, sau ca ma alinta atunci cand plang, cum face maria, nu-i asa ca va vine sa ii mancati de vii?la figurat, vorbind.....normal. da
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 1:11 pm

da..........sunt ffffffffffffff scumpi!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Dum Apr 13, 2008 4:04 pm

daca se cam plictisise de jucarii, ce s-a gandit maria sa ia de pe masa? biberonul...sa vedeti ce a facut cu el.....cum s-a plimbat in toata camera cu biberonul in gura.......

poznele copilului meu! S6300310
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Dum Apr 13, 2008 4:05 pm

poznele copilului meu! S6300311
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 14, 2008 1:56 pm

cand micsorati pozele da-ti si salvare la poza........va rog frumos!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 14, 2008 7:15 pm

Pozne nu prea face Claudia asa de speriat dar e caraghioasa cand se joaca cu bebelusii ei,are toate marimile de papusi si ii aseaza pe toti in pat si le da sa mance si daca nu vor incepe:fii atent ca ma supar pe tine si nu mai vorbesc cu tine niciodata daca nu mananci!!!!!!!!
E tare de tot!
Nu-mi amintesc sa fii spart ceva sau sa faca ceva rau,daca vreau sa-i dau apa din pahar de sticla imi zice sa-i pun in plastic sa nu sparga.
Of,of,of minunea lui mami!!!!!!! kisses
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 14, 2008 10:06 pm

ce frumos........pai seby deja mi-a spart o cescuta si un rand de castronele de plastic.......deci sa mai continui?
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 14, 2008 10:07 pm

Daca vrei???????????????
Mai vrem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Lun Apr 14, 2008 10:09 pm

ee.........ne facem de rusine, ca noi nu suntem cuminti deloc!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 12:51 am

Stai linistita ca am doi nepoti care sunt exact ca,copilul ala din "denis copilul problema".
Asa sunt copii.Claudia e inca mica si nu are cu cine sa se ia sa faca nebunii,dar cand eram in tara si se intalnea cu nepoata-mea ieseau scantei!!!!!!!!!! :rade: :rade:
Sus In jos
patibuz - Ileana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
patibuz - Ileana


feminin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti Nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 21/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 12:35 pm

Lasa, ca asa trebuie sa fie copii, sa faca nazbatii, sa strice, sa sparga... De abia astept sa incepa abubu sa umble prin casa... sa vezi atunci ce ordine o sa-si faca taica-su prin lucruri.... ras Eu nu am reusit sa il invat sa fie mai ordonat, da o sa-l educe fi-su instant!!!!!! ras
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 12:53 pm

ras
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 1:22 pm

Doar el e seful,nu????????????
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 1:27 pm

Cu Mihai nu mi-e rusine....a spart pahare,a stricat cateva masinute(unele chiar din alea mai scumpe)...dar cel mai tare este cand de abia fac curat...si in 5 minute zici ca a trecut uraganul prin casa...cred ca ii strang jucariile de vreo 10 ori pe zi....sa va mai zic ca daca nu suntem atenti baga manuta in wc?????? si se balaceste.... lol! lol! lol! ...si cica asta e numai inceputul.... da
Sus In jos
patibuz - Ileana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
patibuz - Ileana


feminin
Numarul mesajelor : 426
Varsta : 44
Localizare : Ploiesti Nord
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 21/03/2008

poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1Mier Apr 16, 2008 2:05 pm

Sunt haiosi, tu.... Si Tudor a decoperit funduletul si putulica... Daca nu esti atent, repede pune mana si baga si in gura daca gaseste ceva pe acolo!!! Asa ca, te cred la faza cu WCul ca tare e naspa...
Sus In jos
Continut sponsorizat





poznele copilului meu! Empty
MesajSubiect: Re: poznele copilului meu!   poznele copilului meu! Icon_minitime1

Sus In jos
 
poznele copilului meu!
Sus 
Pagina 1 din 8Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» anorexia copilului
» EDUCATIA COPILULUI .
» abilitatile copilului intre 4-12 ani
» greutati in educatia copilului?
» vaccinurile/imunizarea copilului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Clubul mamicilor :: Mamicile de strumfi discuta intre ele-
Mergi direct la: