MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!

In jos 
+8
mari_25ro - mariana
alina diana
monici
anamea
patibuz - Ileana
nanabebe -Georgiana
Ilona
mama4you - Simona
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 9:12 am

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 542151pxy0imlvudVotat!!!!!!
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 12:24 pm

BRAVO ILONA..........
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 1:31 pm

am votat peste tot
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 1:53 pm

bravo catalina.... bravo
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 3:35 pm

votat
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 3:41 pm

bravo
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 3:47 pm

gata, am votat si eu...
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 3:52 pm

bravo
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 5:07 pm

am dat voturi, numa la unu parca se voteaza o data pe zi, la celelalte se voteaza o data pe ora, sau cum, ne explici Simona
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 5:17 pm

REVIN CU INFORMATIILE...DESI ERAU LA PRIMA PAGINA!

cum e cu votul?

Ce este top1.ro intrebari si raspunsuri



Ce este top1.ro?
- top1.ro va ofera clasamentul site-urilor din Romania.
- statistica propriului site
- gazduire gratuita pentru site-urile care ajung top 1

Pot si eu sa imi inscriu site-ul meu in top1.ro ?
Da, orice site romanesc se poate inscrie cu conditia sa ofere un continut legal

Ce avantaje am daca imi inscriu site-ul ?
Exista mai multe avantaje:
- top1.ro iti aduce vizitatori in site-ul tau, mai multi vizitatori mai multi bani
- primesti gratuit statistica despre site-ul tau ,o sa cunosti cati vizitatori are site-ul tau, cate pagini sunt vizitate, intre ce ore, cu ce cuvinte cheie vizitatorii iti acceseaza site-ul, si multe altele, cea mai buna statistica pe care o poti gasi intr-o singura pagina

Cum creste in top site-ul meu pe care l-am inscris?
- Site-ul creste in lista ajungand top 1 in functie de numarul de vizitatori pe care ii are site-ul tau astfel cu cat ai mai multi vizitatori in site cu atat site-ul va creste in clasament in top 1.
- In clasament site-ul se va ridica spre top 1 si in functie de voturile acordate de vizitatori, cu cat ai mai multe voturi cu atat vei fii afisat mai sus in lista.

Este interzisa trimiterea de mesaje la listele de prieteni din Yahoo messanger pentru ai ruga sa ma voteze in top1.ro ?
Prietenii tai te pot vota dar doar daca considera ca site-ul tau merita votul, altfel nu.

Statistica care mi-o oferiti despre site-ul meu este gratuita ?
Da statistica este complet gratuita, si asa va ramane si pe viitor


pai daca vrem sa fim ce-i mai buni trebuie sa ne votam site-ul/forumul! se poate vota din ora in ora...........doar printr-un simplu click pe imagine!

puneti si prietenii sa ne voteze!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 5:17 pm

DA LA UNUL SE VOTEAZA DIN ORA IN ORA....IAR LA CELALALTE O DATA PE ZI!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 6:18 pm

ok, multumesc, am votat din nou
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 6:18 pm

pe ce loc suntem la asta care votam din ora in ora, ca numa nu il gasesc
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 7:37 pm

pai vezi statistica...suntem si noi pe acolo pe undeva....mai avem pana ajungem in topuri! lol!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 7:39 pm

Algoritmul de calcul pentru calcularea pozitiei site-urilor in top1.ro



De ce anumite site-uri sunt clasate mai sus in lista decat altele ?
Site-urile care sunt clasate mai sus se afla in aceasta pozitie pentru ca au mai multe voturi sau vizite zilnic decat celelalte.
Algoritmul care sorteaza site-urile in www.top1.ro este influentat de factorii urmatori: (in ordinea urmatoare)

Numarul de voturi primite azi
Numarul de voturi primit in ultima saptamana
Numarul de voturi primit in ultima luna
Numarul de voturi primite in total
Numarul de vizitatori de azi
Numarul de vizitatori din ultima saptamana
Numarul de vizitatori din ultima luna
Numarul de vizitatori total
Numarul de pagini vizitate in medie pe zi

Calculul pozitiilor se face din 60 in 60 minute
De ce Voturile au o asa mare importanta in clasamentul top1.ro?
Voturile au o mare importanta in clasament pentru ca am dorit ca site-urile cu continut-ul cel mai bun sa fie afisate primele, astfel : vizitatorii unui site cu un continut foarte bun vor vota pentru site-ul pe care il acceseaza, iar vizitatorii unui site cu un continut prost nu vor face acelasi lucru.
Este interzis sa trimit mesaje colegilor care se afla in lista de pe mesager?
Nu, nu este interzis atat timp cat colegii tai apreciaza site-ul tau, ei vor putea vota.
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 8:00 pm

stiu astea Simona, nu ma caeu am votat din nou, si sunt sigura ca si tu, cel putin votezi, si mesaje astazi s-au scris la greu, ar trebui sa fim macar in primii 20 sa zicem si eu nu gasesc
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 11:20 pm

inainte afisau un link catre statistici...acum vad si eu cu stupoare ca nu mai exista!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 9:41 am

am votat
Sus In jos
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 10:15 am

votat! danseaza
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 11:22 am

votat
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 1:26 pm

vot
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 1:42 pm

bravo.....

outeti sa votati si la dolls...si de acolo sa va faceti cont si sa va alegeti o papusica draguta care sa va reprezinte...si pe care o puteti adauga in semnatura voastra!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 1:42 pm

votat si eu.....ca sa se vada.....ras
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 2:04 pm

bravo bravo
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 2:57 pm

votat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!
Sus 
Pagina 2 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» multumesc site-lui pentru informatii!
» multumesc pentru informatii site-lui
» Inainte de a spune DA!
» spune-mi de ce obiect nu te-ai putea lipsi zi de zi....??????
» ce spune Biblia despre casatorie?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Votati-ne in topul celor mai buni-
Mergi direct la: