MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!

In jos 
+8
mari_25ro - mariana
alina diana
monici
anamea
patibuz - Ileana
nanabebe -Georgiana
Ilona
mama4you - Simona
12 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 4:09 pm

din nou dinti
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 4:18 pm

multumim....votat si eu!

am adus un nou top de votare!s-a vazut?
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 4:21 pm

da uimit
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 4:36 pm

votat
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 5:30 pm

votat
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 8:03 pm

am votat, mai voteaza cineva?
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 11:25 pm

votatSpune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 20097312si uite asa castigam teren!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
Ilona
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
Ilona


feminin
Numarul mesajelor : 9856
Varsta : 43
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Acum copilul
Stare de spirit : bunicica
Data de inscriere : 10/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 7:47 am

Votat!!!
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 9:55 am

s-a votat peste tot
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 2:18 pm

hai la vot fetele, eu am votat dinti
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 3:29 pm

votat...peste tot....Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 20097312
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 3:46 pm

si din nou
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 5:33 pm

din nou, hai si voi fetele la vot
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 8:03 pm

nu votam.....hai mai fetelor....tre sa ne votam forumul...ca doar suntem cei mai buni....a-ti vazut si blogul nostru este pe primul loc in top!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 7:45 am

kisses
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 9:37 am

am votat
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 11:49 am

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 20097312din nou, hai si voi fetele la vot
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 11:52 am

danseaza danseaza
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 12:50 pm

bravo catalina...esti sefa de sectie de votare! bravo
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 2:06 pm

am fost afara, cand m-am intors............. am votat
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 3:18 pm

in pauza filmului votez dinti voi mai votati
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 4:57 pm

danseaza
Sus In jos
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 7:46 pm

lol!
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 9:30 pm

eu am votat!....restul de fete someaza ma gandesc
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
anamea
Moderator
Moderator
anamea


feminin
Numarul mesajelor : 790
Varsta : 51
Localizare : Radauti
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 17/04/2008

Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1Mier Mai 07, 2008 7:14 am

hello s-a votat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!   Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru! - Pagina 3 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Spune-mi daca ai votat azi! afla cum e cu votatul pentru site-ul nostru!
Sus 
Pagina 3 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» multumesc site-lui pentru informatii!
» multumesc pentru informatii site-lui
» Inainte de a spune DA!
» spune-mi de ce obiect nu te-ai putea lipsi zi de zi....??????
» ce spune Biblia despre casatorie?!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Votati-ne in topul celor mai buni-
Mergi direct la: