MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?

In jos 
+12
Carmenush
AlinaStoichiciu
alina diana
patibuz - Ileana
chielena
monici
@ndreea
valicutza
mari_25ro - mariana
brienuka
nanabebe -Georgiana
mama4you - Simona
16 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mier Mar 12, 2008 12:38 pm

hai sa vedem fiecare ce si unde lucreaza? poate asa ne putem oferi reciproc informatiii din domeniu respectiv!

Mama4 you de meserie..adik am lucrat vre-o 6 ani ca secretara -asistent manager. detin cunostiinte in domeniile: secretariat, evidenta primara scrisa, lb. engleza, marketing, vanzari, relatii publice.


Ultima editare efectuata de catre mama4you in Vin Mar 14, 2008 9:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
nanabebe -Georgiana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
nanabebe -Georgiana


feminin
Numarul mesajelor : 728
Varsta : 42
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Joi Mar 13, 2008 7:04 pm

eu am lucrat in domeniul pieselor si accesoriilor auto!acum sunt acasa cu bb(mai am putin si gata incep serviciul :( )
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Joi Mar 13, 2008 10:22 pm

deci daca ne trebuiesc piese de masini..stim unde trebuie sa apleam..nu?
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
nanabebe -Georgiana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
nanabebe -Georgiana


feminin
Numarul mesajelor : 728
Varsta : 42
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Joi Mar 13, 2008 10:31 pm

da draguta!cu ce mai mare placere va servesc! ;)
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Vin Mar 14, 2008 9:12 pm

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? 1110
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
brienuka
Mamic valoros
Mamic valoros
brienuka


feminin
Numarul mesajelor : 408
Varsta : 39
Localizare : bucov.PH
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 10/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mier Mar 19, 2008 10:46 pm

buna fetelor,
eu am lucrat la kaufland ca sef raion inainte sa raman in postnatal .de 6 ani lucrez in domeniu(4 la practiker si 2 la kaufland).
am si eu cateva nelamuriri daca stie cineva: daca nu mai vreau sa ma intorc la munca dupa postnatal pot sa-mi dau demisia?am inteles de la cineva ca ar trebui sa mai lucrez cel putin 2 luni altfel nu am voie
sau daca pot sa mai stau acasa un an (dupa cei doi) iar apoi sa-mi reiau postul?
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mier Mar 19, 2008 11:25 pm

sa te ajut cu informatii:din cate stiu eu..in astaia 2 ani contractul tau este suspendat la fostul loc de munca...exact in ziua in care se implines cei 2 ani trebuie sa t prezinti la munca...atunci decizi impreuna cu angajatorul daca mai stai la i sau nu! ei sunt obligati sa te primeasca inapoi in aceeasi functie,iar tu poti alege sa-ti dai demisia imediat sau dupa un anumit termen stabilit de tine....

ca sa mai stai inca un an acasa...se poate daca se da spaga pe la dr...vre-o 5 mil..sa mituiesti comisia care va decide daca copilul tau mai are nevoie de ingrijiri medicale,...se merge pe ideea ca al tau bb nu s-a dez corect...e mai complicat..dar am auzit ca in unele cazuri merge si varianta asta!

oricum...daca iti reuseste mai iei un an cei 8 mil..daca nu ..iti dai demisia si stai acasa fara banuti...

asta stiu eu!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Vin Mar 28, 2008 1:54 pm

Eu am fost inainte de a-l naste pe bb economist la un Supermarket din Buzau care apartine de Sc Boromir Prod Sa...asta daca ati auzit de ei...
Am plecat din cauza salariului-aveam in 2006 520ron+bonuri-un salariu de mizerie.Inca nu stiu ce sa fac din toamna sa-mi caut in alta parte sau sa astept sa am intorc la fostul loc???!!!!
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Vin Mar 28, 2008 2:05 pm

de boromir am auzit...imi place cozonacul de la ei...salariul era cam mic ce-i drept! nu te-ai gandit totusi sa-ti depui cv-ul la mai multe societati..pana una alta..poate pana atunci gasesti vre-o oferta mai buna...cel putin nu nvei fi obligata sa te intorci la fostul loc de munca decat daca nu gasesti altceva?!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 44
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Vin Mar 28, 2008 2:55 pm

Am gasit prin februarie ceva,dar nu am avut cu cine sa-l las pe Mihai..offf,salariu bun,8 ore :((((((.Nici nu pot sa depun undeva Cv nu stiu ce o sa fie pana la toamna...timpul le rezolva pe toate
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Vin Mar 28, 2008 3:45 pm

eu am zis sa-mi caut de munca ceva si inainte.....poate totusi gasesc ceva mai bun..............la ultimul loc de munca aveam vre-o 8 mil +bonuri+cadouri+prime.....plus ca pe cartea de munca aveam trecut 11.300.000 brut...la intelegere cu patronul...ca am luat credit din banca...si asa mi-a ramas salariul!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
valicutza
Nou venit
Nou venit
valicutza


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 39
Localizare : PLOIESTI-zona sud
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 19/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:09 am

buna fetelor...eu inca nu sunt pe piata muncii..sunt studenta ultimul an la management...dupa ce termin imi bag somajul cred..ca e bebe inca mica...si de la anul...o sa imi caut probabil intr-o banca.sper sa am noroc.noi nu avem probleme cu cei 2 ani...pt ca nu iau indemnizatia aia..nu m-am incadrat.asta e.ne descurcam mai greu dar merge.
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:11 am

multumim pentru informatii...........daca avem nevoie de informatii putem sa apelam la tine, nu?! pacat ca nu ai putut sa iei banii!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
@ndreea
Membru
Membru
@ndreea


feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 47
Localizare : Ploiesti -vest
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 30/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:27 am

Eu sunt ambalator la Aquila de 8 ani din care 2 i am stat acasa,deci va pot spune ce promoti sunt la dero ,cif si alte produse.
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:28 am

super.............ne-am scos!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
@ndreea
Membru
Membru
@ndreea


feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 47
Localizare : Ploiesti -vest
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 30/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:31 am

Daaaaaaaaaaaa :rade: daca am gasi si niste angajatori sa mai schimbam locul de munca ar fii superrrrrr :rade: :rade:
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:33 am

pai avem jobs place............daca gasesti ceva.........hop pe ei!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
@ndreea
Membru
Membru
@ndreea


feminin
Numarul mesajelor : 76
Varsta : 47
Localizare : Ploiesti -vest
Joburi/Distractii : de toate
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 30/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:34 am

ok ,asa am sa fac thanks
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 12:36 am

bravo
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 10:21 pm

inainte sa raman in postnatal, eu am fost functionar economic, la o brutarie din ploiesti. mai am de stat acasa pana pe data de 01.01.2009, asa ca mai am ceva luni sa imi caut de lucru in alta parte ptr ca nu imi conveneau conditiile de lucru si mai ales, ceea ce doare pe toata lumea, salariu. asa ca mamicilor astept oferte de la voi, poate devenim colege. dinti .
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Dum Apr 06, 2008 10:22 pm

simona, nu stiu daca ai deschis acest subiect intr-o alta sectiune a forumuli, dar vreau sa va intreb ceva ce ma preocupa si pe mine: cu cine ne lasam copii cand vom incepe serviciul?
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Lun Apr 07, 2008 12:25 am

am discutat despre asta la toppicul despre bb...........cu bunicii..........la cresa.........depinde!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
chielena
Nou venit
Nou venit
chielena


feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 44
Localizare : ploiesti
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/04/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mar Apr 08, 2008 3:55 pm

eu am incercat mai multe meserii dupa ce am terminat liceul.am intrat la facultate si trebuia sa platesc taxe,cursuri,drumuri la bucuresti
(k acolo eram studenta).am lucrat k vanzatoare,agent imobiliar, secretara, in croitorie la ambalat apoi agent de paza(in aceesi croitorie).asistent manager la o cafenea,ospatar,casier si barman.aceasta din urma mi-a placut foarte mult.daca vreti retete de cocktailuri sau cafele va stau la dispozitie.dupa ce termin concediul de ingrijire copil tre sa ma pun cu burta pe carte sa-mi dau licenta k nu am reusit.k sa fiu economist cu acte.va pup kisses
Sus In jos
http://cornerploiesti2yahoo.com
nanabebe -Georgiana
Moderator si mamic avansat
Moderator si mamic avansat
nanabebe -Georgiana


feminin
Numarul mesajelor : 728
Varsta : 42
Localizare : Ploiesti
Stare de spirit : foarte buna
Data de inscriere : 07/03/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mar Apr 08, 2008 4:32 pm

bravo le-ai incercat pe toate!frumos!deci ti-a placut meseria de barman?pot sa intreb unde? dinti
Sus In jos
chielena
Nou venit
Nou venit
chielena


feminin
Numarul mesajelor : 39
Varsta : 44
Localizare : ploiesti
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/04/2008

care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1Mar Apr 08, 2008 6:38 pm

am fost barman la o cafenea,nu in bar de noapte.am ajuns sa invat meseria asta dintr-o intamplare.eram managerul acelei cafenele, ma ocupam de acte,contabilitate primara ,declaratii,banca,comenzi , angajari etc si mi-a plecat un baiat.pana am gasit pe cineva a trebuit sa-i tin locul. faceam si actele mele ,eram si barban.a fost o experienta BUNA pentru k am invatat multe chestii (trucuri mai bine zis) legate de inventar.
Sus In jos
http://cornerploiesti2yahoo.com
Continut sponsorizat





care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Empty
MesajSubiect: Re: care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?   care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii? Icon_minitime1

Sus In jos
 
care este meseria ta?unde lucrezi?ne poti ajuta cu informatii?
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» multumesc site-lui pentru informatii!
» informatii utile din orasul nostru
» multumesc pentru informatii site-lui
» bucataria vegetarienelor
» DORESC INFORMATII DESPRE MEDICAMENTUL...........

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Mamici din toate colturile lumii :: Legislatie-
Mergi direct la: