MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA

Tara, tara vrem ostasi! Mamici in postnatal... Uniti-va!
 
ForumAcasaPortalGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 barfe despre celebritati

In jos 
+4
mari_25ro - mariana
alina diana
ely-lenuta
mama4you - Simona
8 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul
AutorMesaj
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 10:42 am

Zilnic ne otravim pe banii nostri, constienti sau, de cele mai multe ori, nu, fara sa fumam, sa bem sau sa ne drogam. In mod pervers, progresul tehnologiei se intoarce impotriva noastra atacandu-ne cel mai virulent in locul pe care nimeni nu-l poate, de fapt, evita-in farfurie. Ma refer la toate substantele chimice incluse in alimentele pe care le consumam zilnic, ale caror efecte, luate la bani marunti, sunt devastatoare. Unele sunt cancerigene, altele pot provoca grave alergii sau dereglari ale functionarii organsimului. Altele, despre care astazi stim ca sunt inofensive, maine se pot dovedi periculoase.

Aliatii E-urilor

Prezenta temutelor E-uri in alimente trebuie sa fie mentionata pe eticheta. Exista E-uri rele si E-uri, deocamdata, bune. Cum sa facem diferenta? Merge oare cineva la cumparaturi cu o lista dupa el sau le invata pe de rost? De multe ori, prezenta lor este mascata pe etichete prin inlocuirea cu denumirea substantei chimice, ceea ce complica si mai mult lucrurile.

De ce nu sunt interzise? Pentru ca in absenta conservantilor, colorantilor, potentiatorilor de gust si aroma si cator alti minusculi asasini, pretul alimentelor ar fi cu mult mai mare. Se stie ca produsele naturale sunt cu mult mai scumpe decat prafurile produse industrial.

Totodata, termenele de valabilitate ar fi cu mult mai reduse, deci si distributia mai restransa, iar gustul n-ar mai crea dependenta, asa cum se intampla in multe cazuri din cauza chimicalelor folosite.

Interesele economice sunt uriase. Ganditi-va ce ar insemna interzicerea "Coca Cola", de exemplu, despre care se stie clar ca este nociva si da dependenta. Pierderile economice pentru tara care si-ar asuma o asemenea masura ar fi substantiale.

Argumentul producatorilor si al autoritatilor medicale este simplu. Totul e la vedere, informati-va si, daca nu va convine, nu cumparati! Sistemul functioneaza in alte tari destul de bine si atitudinea cumparatorilor a fortat multe schimbari. Romania are insa un periculos specific propriu.

In Romania, consumatorii sunt inca prea putin atenti, iar pretul produsului reprezinta, in continuare, principalul criteriu pentru alegerea marfii. Multi pot fi constienti ca marfa ieftina e periculoasa, dar nu-si pot permite mai mult, avand in vedere ca la noi mancare este foarte scumpa in raport cu veniturile.

Oamenii sunt convinsi ca alimentul care nu-i imbolnaveste imediat, nu le poate face rau. Sunt greu de convins ca toate aceste substante chimice ataca structura ADN-ului, provocand anomalii ireversibile care se manifesta dupa cine stie cat timp. Nu vom sti niciodata care aliment anume ne provoaca o boala grava, dar de fiecare daca cand muscam dintr-unul plin de chimicale trebuie sa fim constienti ca riscam.

Prea putine produse "curate"

Situatia nu este insa mai vesela nici pentru cei care ar fi dispusi sa plateasca mai mult pentru a manca produse,,curate". Ei nu au de unde sa cumpere. Cererea e inca mica, iar producatorii nu sunt interesati de investitii substantiale pentru un profit incert. Cu E-urile merge repede si din plin. Deocamdata, in Romania nu exista alimente ecologice decat pe ici, pe colo.

Din pacate, legumele cumparate din piata, de la tarani, pe care noi le credem ecologice, sunt, de cele mai multe ori, departe de o asemenea calitate. Producatorii au acces neingradit la tot felul de ingrasaminte chimice, insa arareori cer sfatul unui inginer agronom . Asa ca toarna substanta din sac dupa cum ii taie capul, nefiind constienti ca in felul acesta intoxica solul, iar dintr-un pamant contaminat nu au cum sa iasa legume ecologice.

Riscurile nu se refera numai la alimente. Telefoanele mobile, de exemplu, pot fi si ele periculoase in functie de felul in care sunt folosite. Oncologii avertizeaza mereu ca nu trebuie tinute in buzunarul de la piept si nu e bine sa le utilizam in timpul mersului cu masina. Antenele GSM sunt si ele in mijlocul unei polemici departe de final, in ciuda eforturilor autortiatilor.

Nocivitatea soarelui e deja dovedita, iar lista ar putea continua.

Practic, ne pricliteaza tocmai lucrurile de care fie nu putem sa ne dispensam sau cu care suntem mult prea obisnuiti. Atat doar ca unele dintre aceste pericole pot fi diminuate cu educatie si efort.




ziare.com
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 11:39 am

referitor la scandalul dintre Andreea M.B. si Mihaela R. am auzit ca acesta din urma ar fii pierdut copilul din cauza supararilor pe care le-a creat scandalurile cu Andreea. Sa fie oare adevarat?
Sus In jos
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 1:11 pm

pai ce raduleasca a fost iarasi gravida??????????
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 3:53 pm

daaaaa...am auzit la o emisiune pe Antena2: "Agentul Vip''...
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 4:07 pm

astea doua cred ca se plictisesc...si pac un scandal...de...sa fie mereu pe prima pagina...parerea mea dinti dinti
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 5:42 pm

nu stiam de raduleasca ca a fost gravida si a pierdut sarcina...daca e asa imi pare rau pentru ea...ca pt orice alta femeie! e o pierdere grea si dureroasa!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Sam Mai 03, 2008 10:19 pm

e dureros...mai ales ca am auzit ca a apelat la FIV pentru asta lacrimi lacrimi
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 3:40 pm

Cristi Chivu si Adelina Elisei se vor casatori peste 3 luni. Dupa ce Cristi a cerut-o in casatorie pe Adelina pe 24 noiembrie 2007 la Milano, cei doi au hotarat de curand si data nuntii. Aceasta sa va avea loc pe 6 iulie 2008, la domeniul Stirbei din Buftea. La petrecere vor participa un numar de peste 500 de invitati. De organizarea petrecerii se va ocupa firma Bucharest Arena, care detine si domeniul. Pentru ca ziua nuntii trebuie sa fie cea mai frumoasa din viata unui om, si Cristi si aleasa sa sunt siguri ca ziua de 6 iulie va fii unica si cu o petrecere de vis in Sala Regina Maria. Casa de piatra si copii multi si frumosi![jubarfe despre celebritati - Pagina 5 In-iul11stify][/justify]
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 5:33 pm

mama.........ce barbat bine e chivu..........imi place de el!

de ea............nu stiu ce sa spun!


CASA DE PIATRA...........SI FERICIRE MAXIMA!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 5:49 pm

sa le fie intr-un ceas bun...si sa stea multi ani impreuna
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 7:06 pm

da chiar le sta bine impreuna....
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 7:12 pm

Cum se poate face fericită o femeie???
Trebuie să fii doar:

  • Prieten
  • Partener
  • Iubit
  • Frate
  • Tată
  • Meșter
  • Profesor
  • Bucătar
  • Dibaci
  • Mecanic auto
  • Designer
  • Stilist
  • Electrician
  • Sexolog
  • Ginecolog
  • Psiholog
  • Psihiatru
  • Terapeut, ...
Apoi:

  • Îndrăzneț
  • Simpatic
  • Musculos
  • Gingaș
  • Atent
  • Cavaler
  • Isteț
  • Fantezist
  • Creativ
  • Dulce
  • Puternic
  • Înțelegător
  • Tolerant
  • Înțelept
  • Ambițios
  • Talentat
  • Curajos
  • Hotărât
  • De încredere
  • Respectabil
  • Pasionant
  • Și înainte de toate. . . . . . . foarte bogat.

Mare atenție!!!

  • să nu fii gelos, dar nici impasibil
  • susține relații bune cu familia ei, dar nu petrece mai mult timp cu ei decât cu Ea.
  • lasă-i spațiu, dar arată-te interesat de ceea ce face.

Cel mai important: Nu uita de aniversări! Ziua ei, aniversarea căsătoriei, sărbători, primul sărut, ziua de naștere a mătușii preferate și a pisicii acestuia, a bunicilor, a celei mai bune prietene.

Din păcate, chiar dacă respecți întocmai aceste indicații, fericirea femeii nu va fi garantată
100%, căci se poate simți sufocată de viața prea perfectă, și va pleca cu primul nenorocit care îi iese în cale.


Din seria.....sa mai si radem ca e week-end....si sa barfim daca nu suntem de accord!


Ultima editare efectuata de catre mama4you - Simona in Dum Mai 04, 2008 7:15 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 7:13 pm

foarte tare ras ras
Sus In jos
mama4you - Simona
Admin
Admin
mama4you - Simona


feminin
Numarul mesajelor : 11631
Varsta : 43
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : copiii
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 7:16 pm

multumesc....si mie mi se pare super tare............

ce bine imi pare ca te-am facut sa razi!!!!!!!!!!! lol!
Sus In jos
https://mama4you.forumgratuit.ro
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 7:22 pm

thanks thanks thanks ..noroc cu voi..trece timpul mai repede kisses kisses kisses
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 8:53 pm

asta si vrem mari .......sa ne simtim bine impreuna......
bravo bravo simona....
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 10:06 pm

soare oricum sunteti cele mai tari kisses kisses
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 10:18 pm

ma bucur ca te simti bine in compania noastra! mari... bravo
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 10:30 pm

barfe despre celebritati - Pagina 5 509648jozcqdglss
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 10:36 pm

barfe despre celebritati - Pagina 5 2413
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Dum Mai 04, 2008 11:38 pm

am vazut la tv..ca Monica Columbeanu ar fi fost rapita...credeti asa ceva?????
Sus In jos
ely-lenuta
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
ely-lenuta


feminin
Numarul mesajelor : 11505
Varsta : 41
Localizare : iasi
Joburi/Distractii : plimbarea si shoppingul
Stare de spirit : excelenta
Data de inscriere : 18/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 12:31 am

cand mari?.............eu acum aud! uimit
Sus In jos
mari_25ro - mariana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator



feminin
Numarul mesajelor : 4961
Varsta : 43
Localizare : Buzau
Joburi/Distractii : Mihai....si calculatorul
Stare de spirit : buna
Data de inscriere : 26/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 1:17 am

am vazut la Dan Diaconescu...dar n-am rabdare sa-i ascult pe aia...
Sus In jos
monici
De-al casei
De-al casei
monici


feminin
Numarul mesajelor : 1927
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Joburi/Distractii : Maria Alexandra, fetita mea
Stare de spirit : intre bine si excelent
Data de inscriere : 07/03/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Lun Mai 05, 2008 11:24 am

Monica Columbeanu se teme sa nu fie rapita Luni, 05 Mai 2008


OTV a anuntat, sambata seara: 'Monica Columbeanu, la un pas de a fi rapita'! De atunci, vedeta traieste un cosmar. Dupa ce a primit sute de telefoane si mesaje de la rude si prieteni care se interesau de soarta ei, a intrat in panica.

Vrea sa intareasca paza in jurul familiei ei de teama ca respectiva stire sa nu le dea idei unor persoane care ar putea pune in pericol siguranta ei.

Monica vrea masuri stricte de securitate in jurul ei in caz ca i-ar veni cuiva ideea sa o rapeasca. 'S-a ajuns prea departe cu minciunile care apar in presa despre mine. De sambata traiesc un cosmar!', ne-a spus ieri foarte suparata Monica.

'M-am consultat cu avocata mea, care va declansa procedurile legale pentru ca OTV, care a afirmat ca am fost la un pas sa fiu rapita, sa fie sanctionat conform legii. Aceasta emisiune poate avea efecte devastatoare si ma obliga sa iau toate masurile. De data aceasta, nu se mai face referire la presupuse activitati ale mele, ci poate sa le dea unora idei. Am primit sute de telefoane de la prieteni care ma intrebau daca sunt bine, iar altii au crezut chiar ca mi s-a intamplat ceva. In mod evident, cei mai afectati au fost cei din familia mea, care s-au ingrijorat si nu le-a fost usor sa auda ce s-a discutat in emisiune, mai ales ca au fost implicate si surorile mele. Ca sa vedeti ca s-au inventat numai minciuni, va spun ca Ramona era langa mine si urmaream amandoua OTV cand a intrat in direct o persoana care s-a dat drept Ramona. E de neimaginat unde s-a ajuns', a exclamat indignata Monica.
Sus In jos
alina diana
mamic number one:moderator
mamic number one:moderator
alina diana


feminin
Numarul mesajelor : 7935
Varsta : 45
Localizare : targoviste romania
Joburi/Distractii : de toate
Data de inscriere : 03/04/2008

barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1Mar Mai 06, 2008 1:53 am

ce sa-i faca asteia daca o rapeste?????????
Sus In jos
Continut sponsorizat





barfe despre celebritati - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: barfe despre celebritati   barfe despre celebritati - Pagina 5 Icon_minitime1

Sus In jos
 
barfe despre celebritati
Sus 
Pagina 5 din 15Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» despre bone!
» Despre bicarbonat!
» despre alaptat
» Despre Manastirile din Romania
» Despre ingerii pazitori

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
MAMA4YOU ALATURI DE TINE DIN PRIMA CLIPA :: Clubul mamicilor :: Ceaiul de la ora 17.00-
Mergi direct la: